کامفن اختلاف استقلال استقلال تراکتور

کامفن: اختلاف استقلال استقلال تراکتور پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی روحیه و منش آیت‌الله هاشمی را دارد / محسن هاشمی

فرزند آیت‌الله هاشمی با بیان اینکه در جای جای خاطرات پدرش نام حسن روحانی دیده می‌‌شود، گفت: می‌توان روحیه و منش آیت‌الله هاشمی را در روحانی دید.

روحانی روحیه و منش آیت‌الله هاشمی را دارد / محسن هاشمی

محسن هاشمی: روحانی روحیه و منش آیت الله هاشمی را دارد

عبارات مهم : انتخابات

فرزند آیت الله هاشمی با بیان اینکه در جای جای خاطرات پدرش نام حسن روحانی دیده می شود، گفت: می توان روحیه و منش آیت الله هاشمی را در روحانی دید.

به گزارش ایلنا ، محسن هاشمی در مراسم انتخاباتی حسن روحانی که پیش از عصر امروز در سالن تلاش کرمان برگزار شد، با بیان اینکه خداوند آینده هیچ قومی را عوض کردن نمی دهد مگر آنکه مردمش بخواهند، اظهار داشت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با قانون اساسی و عملکرد خود نشان داده است راه تعیین آینده را بازگذاشته و مردم با حضور در انتخابات می توانند آینده خود رابه راحتی تعیین کنند.

روحانی روحیه و منش آیت‌الله هاشمی را دارد / محسن هاشمی

او گفت: باید به توصیه آیت الله هاشمی جهت شرکت در انتخابات توجه خاص ای داشت به خاص در انتخابات پیش رو. وظیفه ما خطیرتر است لیکن آقای روحانی با برنامه ریزی های چهار ساله خود توانستند زیربنای فعالیت خود را آماده کنند و در دوره دوم است که می توان از این فعالیت ها میوه چینی کرد.

فرزند آیت الله هاشمی ادامه داد: می دانیم که در چهار سال نمی توان نتیجه گرفت لیکن باید زیربنا و مقدمات فراهم شود. هیچ مدیر جمهوری نتوانسته است تمام مسائلی که قول داده را به نتیجه برساند بنابراین از همه مردم می خواهم با رای خود به آقای روحانی این وظیفه خطیر را برعهده ایشان بگذارید.

فرزند آیت‌الله هاشمی با بیان اینکه در جای جای خاطرات پدرش نام حسن روحانی دیده می‌‌شود، گفت: می‌توان روحیه و منش آیت‌الله هاشمی را در روحانی دید.

محسن هاشمی با بیان اینکه آقای روحانی هر لحظه در کنار آیت الله هاشمی بودند، تصریح کرد: در جاجای خاطرات آیت الله هاشمی، نام آقای روحانی را می بینید. ایشان هشت سال در کنار آیت الله هاشمی جنگ را مدیریت کردند. هشت سال در دولت سازندگی شرایط امنیتی و سیاسی کشور را مدیریت کردند. شما می توانید روحیه و منش آیت الله هاشمی را در آقای روحانی ببنید.

او افزود: امیدوارم به توصیه آیت الله هاشمی که راه روحانی باید ادامه یابد، عمل کنید.

واژه های کلیدی: انتخابات | حسن روحانی | محسن هاشمی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs